اینورتر سانیو

لیست قیمت اینورتر سانیو شامل چه مواردی است؟ همانطور که می دانید این اینورتر پرقدرت در سه سری SY5000 ، SY2000  و SY8600 تولید می شود. اینورتر سانیو سری SY2000 برای کاربری های سبک و عمومی ،  سری SY5000 هم بیشتر برای کاربردهای عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین سری SY8600 برای کاربردهای سنگین و پمپ و فن استفاده می شود. بنابراین جدولی که در ادامه مشاهده خواهید کرد شامل کلیات و قیمت سه سری نامبرده می باشد.

اینورتر سانیو sy5000

همانطور که می دانید لیست قیمت اینورتر SANYU به صورت دوره ای توسط شرکت به کلیه نمایندگان داده می شود. گروه مهندسی سورنا به عنوان نماینده فروش اینورترهای سانیو آمادگی خود را جهت فروش و اجرای پروژه های صنعتی اعلام می دارد. با توجه به وارداتی بودن این تجهیز و امکان ناموجود شدن برخی مدل ها ما به صورت لحظه ای این جدول را آپدیت می کنیم. تا اطمینان خاطر مشتریان عزیز را فراهم آوریم. همانطور که مشاهده می کنید جدول زیر شامل قیمت و سایر ویژگی های تجهیزات این برند مرغوب می باشد. با یک نگاه اجمالی به جدول می توانید اطلاعات کلی و جامعی نسبت به هر تجهیز داشته باشید. در صورت نیاز به دریافت جزییات بیشتر از صفحه انواع اینورتر سانیو دیدن کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال راجع به لیست قیمت اینورتر سانیو با ما تماس بگیرید.

معرفی اجمالی 

به طور کلی تجهیزات برند سانیو زیر نظر شرکت سانیو ژاپن تولید و عرضه می گردند. این تجهیزات با داشتن کیفیت و قیمت رقابتی جای خود را در بازارهای جهانی باز کرده اند. هم چنین اینورترهای سانیو با در برداشتن رنج های کاری متفاوت توانسته اند پاسخگوی نیاز کاربران در اقصی نقاط دنیا باشند. اینورتر سانیو در انواع تکفاز و سه فاز تولید می شود که می توانید جزییات را در جدول لیست قیمت اینورتر سانیو ببینید. هم چنین از توان های بسیار پایین در حد 0.4 کیلو وات تا توان های بسیار بالا در حد 132 کیلو وات را شامل می شوند. بنابراین می توانند به رنج وسیعی از نیاز صنعتگران پاسخ مناسب دهند. گفتنی است به جز ایران کشورهایی همچون آمریکا، ایتالیا، فرانسه و دیگر کشورهای آمریکایی و اروپایی از این تجهیز در صنعت اتوماسیون بهره می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *